• Ново
Нови Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Meizu Про 6 Плус 6+ 5.7 , се Покрие Криви Делови (Не Калено Стакло)
zoom_in

Нови Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Meizu Про 6 Плус 6+ 5.7 , се Покрие Криви Делови (Не Калено Стакло)

DEN 76.32

Износот
check Това е достапна


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Нови Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Експлозија-доказ Екран Заштитник За Meizu Про 6 Плус 5.7", се Покрие Криви Делови (Не Калено Стакло)
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.

Карактеристики :
*100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
*Ултра Тенки, Експлозија-доказ TPU материјал, отстранување на меурчиња брзо.
*Јасни, Транспарентни, Лесна Инсталација, самолепливи.
*Совршено Да Се Вклопи Во Вашиот Телефон.
*Маска Криви Дел.
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен.
*Повеќе други модели, во нашата продавница.
Компатибилен Модел :
*За Meizu Про 6 Плус 5.7"
Пакет Се Вклучени :
1 x Целосна Експлозија-доказ TPU Екран Заштитник
1 x Чистење Алатката за Поставување

боја:
Про 6 Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
Карактеристики:
Анти-Шок, Сјајна, Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат, Трајни
Тип:
Пред Целосно Покривање Заштита Shield Заштитна Guard Кожата
Материјал:
Експлозија-доказ Мека TPU
боја:
Транспарентен Ултра Јасно
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Meizu Про 6 Плус / 6+ / Pro6 Плус 5.7

Слична стока во категоријата..