• Ново
NOTOW Премиум Ултра-тенок Кристално Јасна 9H Цврстина Анти-нула Меур-Слободен Калено Стакло Екран Заштитник За Fitbit Пренапони
zoom_in

NOTOW Премиум Ултра-тенок Кристално Јасна 9H Цврстина Анти-нула Меур-Слободен Калено Стакло Екран Заштитник За Fitbit Пренапони

DEN 71.04

Износот
check Това е достапна


NOTOW Премиум Ултра-тенок Кристално Јасна 9 H Цврстина Анти-нула Меур-Слободен Калено Стакло Екран Заштитник За Fitbit Пренапони
Опис на производот :
Заоблени работ дизајнирана за да обезбеди непречено и гол екран искуство, како и подобрување на чип-отпорот
Направена од калено стакло, кој го штити оригиналниот екран од искршената, со 9 H цврстина, обезбедува супер висока дефиниција јасност
Автоматското поврзување : Antistatic адсорпција филм ,направи производ поврзување и одвојување едноставен, лесно да се работи. тоа автоматски ќе се поврзе на екранот
Тоа е лесно за инсталација, HD јасност, и во анти-нула. Висока чувствителност, нула заостануваат време од допир на одговор
Компатибилен Со : За Fitbit Пренапони Smart Watch
Материјал : Калено Стакло
Боја : Јасно
unsprung Превозот Метод
Ако одберете бесплатен превозот, нема следење на информации, кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. ако заврши следење, изберете "Ali Express Стандард за Испорака", и да додадете на пари за следење.
ИСПЛАТА ИНФОРМАЦИИ
Ние го прифатат плаќање од страна на Али Зачувам . (VISA/Master Card/Пари Booker/Western Union/ Т Т)
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
За продажба на мало цел , ние ќе се направи пратката од Воздухопловната преку Пост во 3 работни дена по вашата расчисти исплата. Секоја цел е следење на број. Превозот времето е во рок од 12 до 30 дена во повеќето земји.
За промет на големо со цел , ќе организираме на DHL, или ЕМС Меѓународни Брза испорака за пренос на секоја цел. Превозот времето е во рок од 3 до 10 дена, во повеќето земји.
Со цел да се направи објектот да пристигне на време, ве молиме додадете го вашиот телефонски број во вашата нарачка адреса .
Ние брод на работен ден, од понеделник до сабота, но ние не бродот во недела или Кинески Празник
РОК НА ПРОДАЖБА
Секој објект ние продаваме е внимателно прегледани пред тоа се испратени. Сите ваши проблеми ќе се справи со нив, во 2 работни дена од денот ќе го добиете предмети.
Доколку наредбата сте го добиле има испорака?s дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. По нашето миропомазание, ние?ќе испрати замена за вас.
Ако не може да се добие пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, контактирајте со нас веднаш. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние?ќе добиете замена на пат кон вас.
Нема враќање или размена ќе бидат прифатени по 7days од датумот на вашето прима.
УСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас од трговија менаџер, ние ќе одговор во 8 часа .

Материјал:
1pcs
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
NOTOW
Пакет:
No
Компатибилен со:
За Fitbit Пренапони

Слична стока во категоријата..