• Намалена цена
  • Ново
НОВИ 4D Луксузни Криви Целосна Калено Стакло За Samsung Галакси S8 S9 Plus Екран Заштитник Филм За Samsung S6 S7 Работ Плус Note8
zoom_in

НОВИ 4D Луксузни Криви Целосна Калено Стакло За Samsung Галакси S8 S9 Plus Екран Заштитник Филм За Samsung S6 S7 Работ Плус Note8

DEN 85.00 95.52

Износот
check Това е достапна


боја:
Note8, S6edge Плус, S6edge, S7edge, S8 Плус, S9, S9 Плус, S8, S6
Материјал:
Црна, Транспарентен, Злато, Сребро.
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Samsung:
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
GULYNN
Тип:
Полно Тело, Филм

Слична стока во категоријата..