• Ново
Нови 9H 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател U5 У 5 5.0 Заштитна Фолија + Чистење Алатки
zoom_in

Нови 9H 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател U5 У 5 5.0 Заштитна Фолија + Чистење Алатки

DEN 85.92

Износот
check Това е достапна


[Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" ,"Ali Express Saver Превозот"
или "e Packet" .
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно,Благодарение!
Нови 9 H 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател U5 У 5 5.0" Заштитна Фолија + Чистење Алатки
Функција : 1. Целата транспарентност : Реална слика и повеќе од 99% транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. 2. Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. 3. Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. 4. Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. 5. Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. 6. Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. 7. Повеќе други модели, во нашата продавница. Компатибилен Модел : -За Алкател U5 5.0 Инчен Што се во Пакетот? 1 x Калено Стакло Заштитник.
1 x Алкохол Чисти Комплет. Answer : ___________________________ Note : Цел ≥ 2 многу, да добиете дополнителни 5% попуст автоматски!

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-да се Загрози, Сјајна, Перат, Експлозија-доказ
Тип:
Екран Заштита Shield Guard Зајакнато Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Премиум Калено Стакло Заштита Маска
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.26 мм, 2.5 D Лак Работ
Тврдост:
9H
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел:
За Алкател U5 5.0 Инчен

Слична стока во категоријата..