• Намалена цена
  • Ново
За Asus Zenfone 5z ZS620KL / ZE620KL 5H Супер Анти-шок Мека TPU Екран Заштитник доказ Шок Апсорпција Заштита LCD Филм
zoom_in

За Asus Zenfone 5z ZS620KL / ZE620KL 5H Супер Анти-шок Мека TPU Екран Заштитник доказ Шок Апсорпција Заштита LCD Филм

DEN 194.00 239.52

Износот
check Това е достапна


За Asus Zenfone 5z ZS620 KL / ZE620 KL 5 H Супер Анти-шок Мека TPU Екран Заштитник доказ Шок Апсорпција Заштита LCD Филм
Пакување детали :
Како да го инсталирате ?
Превозот :

боја:
За ZS620KL, За ZE620KL
Материјал:
3Pack 3PCS Филм
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
ХОБИТОТ
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
Анти-шок PET) филм
Површинска цврстина:
7H Цврстина
feature1:
Анти-нафта и анти - вода
Карактеристика 2:
Висока Дефиниција
Функција 3:
Експлозија Доказ Јасно
Карактеристика 4:
Зајакнато Со Заштитен Филм
Карактеристика 5:
Во 99% transmittance
Продажбата Метод:
трговија на големо и на мало
model1:
За Asus Zenfone 5z ZS620KL
model2:
За ASUS ZenFone 5 ZE620KL

Слична стока во категоријата..