• Намалена цена
  • Ново
10PCS 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За UMI EMax Железо Лондон Max Cnote Слободни Алатки
zoom_in

10PCS 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За UMI EMax Железо Лондон Max Cnote Слободни Алатки

DEN 360.00 479.04

Износот
check Това е достапна


10 PCS 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За UMI EMax Мини Саем Чекан Железо Лондон Max Слободни Алатки
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за UMI EMax Мини Саем Чекан Железо Лондон Калено Стакло Екран Заштитник . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *10 PCS X за UMI EMax Мини Саем Чекан Железо Лондон Калено Стакло Екран Заштитник
Боја :

боја:
За UMI EMax 10PCS, За UMI Cnote 10PCS, За UMI Железо 10PCS, За UMI Лондон 10PCS, За UMI Max 10PCS
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
YRFF
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Дебелина:
0.26 mm
Функција:
Ултра-тенок, HD, Нано-слој, 9H Површинска Цврстина,Анти-отпечатоци
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Продажба Начин:
Мало И Трговија На Големо
Проверете:
еден по еден
Компатибилен:
За UMI EMax Мини Саем Чекан Железо Лондон

Слична стока во категоријата..