• Намалена цена
  • Ново
Гроздобер Кинески Змеј Kylin Одличен Дизајн Авто Механички Џеб Часовници Pendant медицинска Сестра Види Подароци за Мажи Жени Високи Старец
zoom_in

Гроздобер Кинески Змеј Kylin Одличен Дизајн Авто Механички Џеб Часовници Pendant медицинска Сестра Види Подароци за Мажи Жени Високи Старец

DEN 669.00 704.16

Износот
check Това е достапна


цртан филм-види; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварц-види; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; Класичен; Божиќ Подарок; домот; современи
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Транспарентен Скелет
Движење : Автоматски Механички
Дијаметар : За 5.0 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Тежина : Околу. 73g
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
P2114C
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Dial Дијаметар:
0.05 m
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Слична стока во категоријата..