• Намалена цена
  • Ново
2017 Ретро Бронза Половина Ловец љубовник Птица Врежани Механичка Рака Правец Џеб Види Мажи Жени Pendnat Подарок + Chian Подарок
zoom_in

2017 Ретро Бронза Половина Ловец љубовник Птица Врежани Механичка Рака Правец Џеб Види Мажи Жени Pendnat Подарок + Chian Подарок

DEN 866.00 1082.88

Износот
check Това е достапна


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Транспарентен Скелет
Движење : Автоматски Механички
Дијаметар : За 5.0 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Тежина : Околу. 74g
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Chai n
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму.
2. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика.
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress.
2. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена). Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.
3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
4. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
5. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Вашето задоволство е многу важна за нас!
ПОВРАТНИ информации
1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Негативната повратна информација не реши ништо. Со Почит.

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
P2113C
Dial Дијаметар:
0.05 m
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Функција:
античкиот бронза

Слична стока во категоријата..