• Намалена цена
  • Ново
Црна Џеб Види Рака-ликвидација Луксузни Фоб Гроздобер Синџир Скелет Кул Ретро Модата Трендовски Механички Часовници Steampunk Подарок
zoom_in

Црна Џеб Види Рака-ликвидација Луксузни Фоб Гроздобер Синџир Скелет Кул Ретро Модата Трендовски Механички Часовници Steampunk Подарок

DEN 696.00 773.28

Износот
check Това е достапна


Црна Џеб Види Рака-ликвидација Луксузни Фоб Гроздобер Синџир Скелет Кул Ретро Модата Трендовски Механички Часовници Steampunk Подарок
Карактеристики На Производот :
Транспарентен Скелет
Отворени Се Соочуваат Дизајн
Движење : Рака Ликвидација Механички
Дијаметар : За 4.4 cm
Дебелина : За 1.4 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 1 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. и е помагање на моден свесен изгледаат прекрасен од 2010 година. Со седиште во Кина.
Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни.

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
Келер & Вебер
Број На Модел На:
P2098C
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.044 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
200000137:
200001559

Слична стока во категоријата..