• Намалена цена
  • Ново
Дебела сомот пердув мек душек Јапонски душекот душек Хотел душек Пополнување на полиестер влакна
zoom_in

Дебела сомот пердув мек душек Јапонски душекот душек Хотел душек Пополнување на полиестер влакна

DEN 2650.00 2880.00

Износот
check Това е достапна


Име : Дебела сомот пердув мек душек Јапонски душекот душек Хотел душек Пополнување на полиестер влакна
Материјал : полиестер влакна
Внатрешниот Фил : полиестер влакна
Сезона : Четири сезони
тежина : 2.5-5.5 килограми
дебелина : 6-8cm
Цената е висока. Тоа е добар квалитет. Мора да се вредност
Ако ви побараат долгорочна соработка и набавка, може да остави порака до мене,
Јас може да ви даде постави цена и логистички решенија
Кревет Големина
Големина (cm)
Големина (во)
Size1
Одговара 0.9 m ширина кревет
90x200
35x78
Size2
Одговара 1.0 m ширина кревет
100x200
39x78
Size3
Одговара 1.2 m ширина кревет
120x200
47x78
Size4
Fit1.35m ширина кревет
135x200
53x78
Size5
Одговара 1.5 м ширина кревет
150x200
59x78
Size6
Одговара 1.8 м во ширина кревет
180x200
70x78
Size7
Одговара 2.0 m ширина кревет
200x200
78x78
Љубезно Потсетник 1.Прирачник за мерење на 3-6cm грешка/тежина 0.1-0.3 кг е дозволиво 2.Друга земја големина е различна ,ве молиме проверете го тоа пред да ја купите 3.Поради долги транспорт проблем,на Производи ќе биде малку капакот ,не е така рамен како слика,но не влијае на Користењето 4.Нема мало пакување,ако сакате како подарок или продажба повторно, ве молиме размислете за пакување проблем. 5.Да ви понудиме најдобра цена и брза испорака, пакетот ќе биде вакуум спакувани (да се спаси волумен), откако ќе прими пакет, ве молиме да се отвори и да го стави во кревет, тоа ќе закрепнување како што се слика

Големина:
90x200cm, 100x200cm, 120x200cm, 150x200cm, 180x200cm, 180x220cm, 200x220cm
Боја Класификација:
Сива, Розова, бела, Беж
Тип:
Спалната Соба Мебел
Општа Употреба:
Дома Мебел
Број На Модел На:
285
Здравствени функции:
Yes
Бренд Име:
Vescovo
Дебелина:
6-8cm
Место на Потекло:
Hangzhou Кина
Тип:
Пролет
Материјал:
полиестер влакна
Пополнување:
100% Полиестер Влакна
Тип:
Спалната Соба На Мебел, Душеци
Здравствени функции:
Yes
Применливи:
Возрасни и деца

Слична стока во категоријата..