• Намалена цена
  • Ново
3d Дуксери Sweatshirt 2017 Есен Зима Мажите Долг Ракав Pullover Суичери Смешно 3d Печатење Качулка Тренерки Плус Големина М-3XL
zoom_in

3d Дуксери Sweatshirt 2017 Есен Зима Мажите Долг Ракав Pullover Суичери Смешно 3d Печатење Качулка Тренерки Плус Големина М-3XL

DEN 875.00 1562.88

Износот
check Това е достапна


3d Дуксери Sweatshirt 2017 Есен Зима Мажите Долг Ракав Pullover Суичери Смешно 3d Печатење Качулка Тренерки Плус Големина М-3 XL
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме изберете 1-2 големина поголем од вообичаеното!!
Големина
M(cm)
L(cm)
XL(cm)
2 XL(cm)
3 XL(cm)
Должина
65
67
69
71
73
Рамо
45
46
47
48
49
Градите
100
104
108
112
116
Sleeve
60
61
62
63
64
Бојата и големината Објаснување
1. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
2. Поради земени во светлина и го следат,слика можеби имаат мала chromatism проблем. Ова е неизбежна. Ве молиме да го прости.
Шопинг Водич
Плаќање
1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитна Картичка,Boleto,Western Union,.
2.Ако сакате да платите со ,ве молиме contace мене.
3.Плати со Boleto,ве молиме да заврши на плаќање ПОБРЗО,тогаш ние можеме да брод на објектот во времето.
Превозот
1. Почитувани,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена (во работни денови), откако вашата уплата.
2. Ние нудиме на превозот од Кина Пост Воздух Mail, просечно време на испорака е од 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена. Во случај на rush hour или национални одложување, ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.
3. Ние препорачуваме да изберете International Express EMS/DHL/ФЕДЕКС ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив, но на превозот надомест ќе се промени.
4. Ако не'т добиле стоки во 50 дена (90%Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте со нас,за време на проширување, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот 's контрола, тоа треба да биде Post office 's должност, neither Dispute нема да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
5. Превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
Царинската Проблеми
1. Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка.
2. Ако знаете начини да се избегне или минимизира даноци (Како и означување, пакување, декларации, фактури, и сл.), ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе го следат вашиот настава.
*Сепак, ние не ќе ги покрие увоз обичај должност, ако е тоа потребно.
Услуга На Клиентите
1. Ве молам прости можеме да't keep a 24hours онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат , ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
Г-дин 1991INC&Пропушти.ОДИ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Дуксери
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Одговараат за мажи жени унисекс
Функција:
Големи Предни Џебови
Шаблон Тип:
3D печатење
Тип:
Pullover
Големина:
M ,L ,XL ,XXL ,XXXL
Сезоната:
пролет, есен

Слична стока во категоријата..