• Намалена цена
  • Ново
Морнар Месечината МАЧКА Дуксери Мажите на Жените се Момче е Девојка Памук, Суичери Пролетта Рана Есен Зимски Јакни Секојдневен Pullovers Блузи
zoom_in

Морнар Месечината МАЧКА Дуксери Мажите на Жените се Момче е Девојка Памук, Суичери Пролетта Рана Есен Зимски Јакни Секојдневен Pullovers Блузи

DEN 960.00 1199.52

Износот
check Това е достапна


Вовед :
Направени од Памук Мешавина;
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Задната страна ( Ако сакате да ја печатите на Предната страна, pls ни e-mail)
Долг Ракав;
Деколте : Pullover;
Боја : Бела или Сива боја или Црвена или Црна или Жолта [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 360g да 450g;
S ize :
S : Градите 94cm или 37inch; Тело Должина60cm или 23.6 инчен; Рамо42cm или 16.5 инчен
М : Градите 100cm или 39.4 инчен; Тело Должина65cm или 25.6 инчен; Рамо45см или 17.7 инчен
L : Градите 104cm или 40.9 инчен; Тело Должина67cm или 26.4 инчен; Рамо47cm или 18.5 инчен
XL : Градите114cm или 44.9 инчен; Тело Должина72cm или 28.3 инчен; Рамо51cm или 20inch
XXL : Градите 122cm или 48inch; Тело Должина75см или 29.5 инчи; Рамо53cm или 20.8 инчен
XXXL : Градите 126cm или 49.6 инчен; Тело Должина77cm или 30.3 инчен; Рамо56cm или 22inch
Слики :
Детали :
Плаќање :
* Ние го прифаќаме Alipay .
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Превозот :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Враќање :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
Повратни информации : *не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите. *Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас. *Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние многу проценка на сите наши клиенти!
.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Hu_WM765G-Б
Тежина:
360g
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Повод:
Секојдневниот
ОДГОВАРА ЗА:
жените.девојка
Тема:
морнар месечината мачка
боја:
Сива.бела.црна.жолта.пинк

Слична стока во категоријата..