• Намалена цена
  • Ново
Joyonly Деца 4-11 Години 3d Sweatshirt Момчиња Девојчиња Црна Руно Дуксери Шарени Галакси Флеш Черепот Шема Дизајн Деца Блузи
zoom_in

Joyonly Деца 4-11 Години 3d Sweatshirt Момчиња Девојчиња Црна Руно Дуксери Шарени Галакси Флеш Черепот Шема Дизајн Деца Блузи

DEN 672.00 839.52

Износот
check Това е достапна


кликнете тука за повеќе нови предмети : Т åke поглед на детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме! Уживаат во шопинг во Alibaba Couture Предводник Продавница Продавница Бр 337080
кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.
Плаќање Ние поддршка Aliexpress Зачувам, и ние, исто така, прифаќа плаќање со кредитна картичка/трансфер/western union/master card и многу други метод на плаќање. ако не знаете како да се направи исплата, pls проверете го овој линк : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот • Цел ќе биде покриен од пратката во рок од 1-3 работни денови по исплата потврди. • Ние може да напише ниска вредност на пакетот/ја прати како подарок/фактура како вашето барање, pls leave messages ако имате било какви барања. • Сопствен доход зависи од земјата на дестинација е политика, тоа е одговорност на купувачот. • Кина пост воздух пошта обично трае 15~30 работни денови за да се дојде. EMS обично трае 5-10 работни дена да пристигнат. DHL обично трае 3-7 работни дена да пристигнат. Враќање & Наплата • pls проверува пакетот и предмети по примени. • доколку постои било каков проблем, pls се чувствуваат слободни да контакт. Повратни информации • Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде 5-ѕвезда postive повратни информации. Ви благодарам многу! • Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. • Се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. • Ви благодариме повторно за вашата поддршка и разбирање цело време.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex,Ацетат
Глава Pullcord:
без
Вратот Pullcord:
без
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Бренд Име:
joyonly
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Одговара висина:
95cm 105cm 115cm 125cm 135cm 145cm 155cm
Одговара:
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 години
Пол:
унисекс момче девојка деца дете деца
Сезоната:
пролет, есен зима

Слична стока во категоријата..