• Намалена цена
  • Ново
Kpop руно патент/pullover дуксери за day6 фанови поддршка член име печатење sweatshirt за есен зима
zoom_in

Kpop руно патент/pullover дуксери за day6 фанови поддршка член име печатење sweatshirt за есен зима

DEN 835.00 1391.52

Износот
check Това е достапна


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Kpop руно патент/pullover дуксери за day6 фанови поддршка член име печатење sweatshirt за есен зима плус големина
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 44cm биста 98cm должина 59cm ракав 56cm
М : рамо 49cm биста 105cm должина 63cm ракав 60см
L : рамо 50cm биста 114cm должина 66cm ракав 63cm
XL : рамо 53cm биста 120cm должина 70cm ракав 66cm
XXL : рамо 55cm биста 125cm должина 73cm ракав 68cm

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ZXCJCFYLWY-202
Маскирани:
Yes

Слична стока во категоријата..