• Намалена цена
  • Ново
3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Flower_7
zoom_in

3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Flower_7

DEN 154.00 240.00

Износот
check Това е достапна


CNC 3d Олеснување Модел STL за Рутер 3 оска Engraver
Опис :
Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, се Стремат или други програми. Рутер мелница. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining.
По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. За лична употреба.
Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат
Јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас.
Ќе бидете во можност да го промени моделот големини.
Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот. Ова е слободен пример датотеката за да се тестираат ПРЕЗЕМЕТЕ ТЕСТ симнете примерок датотека и тоа тест ве молиме пред да се купи
100% Услуги На Клиентите Задоволство Гаранција! Она што имате да го изгуби?
1. Враќа се прифатени
2. Купи со доверба
3. Предаден во рок од 1 работен ден или порано по плаќање
4. Ние се обидуваме да го реши секој можен проблем, ако тоа е невозможно, ќе наплата тебе
5. Сите модели се генерираат во најдобар квалитетот / квантитетот
6. На ваше барање можам да го испратам во bmp или rlf формат 7. Најдобар натпревар помеѓу цената и квалитетот е само тука
Превозот :
Бесплатен превозот во Светот
Бесплатен превозот преку е-мејл или Линк од датотека за да ми служат
Еден ден по уплатата.
Сите нарачки се испраќаат во рок од 1 работен ден или порано по плаќање пристигнува. Ние брод на празници
Ние не бродот на врежани производ, само што ќе добијат дигитални софтвер .stl формат на пошта
На ваше барање можеме да брод во rlf, bmp или tiff (сиво) формат
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ве молиме, дозволете ни да знае за тоа со кратки коментари.
Ве молиме, дозволете ни да знам ако не сте задоволни со квалитетот на производот или ако не ја прими пред да ја напушти негативен фидбек . Ние ве уверам дека проблемот ќе биде решен amiably само во ваша полза
За Нас :
Јас вредноста на Вашиот бизнис и Вашите задоволство над сè друго.
Јас, исто така вредност мојот добар углед на e Bay. Ако имате проблем со ништо молам дозволете ми да знам пред да замине повратни информации и сигурен сум дека можеме да се одлучите за било какви проблеми.
Контакт Со Нас На :
Се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DRA1
CNC или Не:
CNC
Бренд Име:
RMILLgoc
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..