• Намалена цена
  • Ново
3D модел на релјефот слика STL формат 3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Clock_18_Animal
zoom_in

3D модел на релјефот слика STL формат 3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Clock_18_Animal

DEN 272.00 432.00

Износот
check Това е достапна


3 D модел на релјефот слика STL формат 3d модел помош за cnc во STL формат на датотека Clock_18_Animal
Оваа 3 D модел е 65.6 MB
ГОЛЕМИНА : Под големината само значи слика скала.Можете да според да си барања за да ја прилагодите големина на слика.
X оски : 290.175 mm
Y оските : 290.175 mm
Z оските : 19.714 mm
Напомена : фотографиите да ви покаже моделот квалитет,пред исплата,ве молиме мислам дека повеќе.
Формат : STL
По плаќањето,ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе ја испратите на вашата e-mail адреса во 1-2days.(Бидејќи Aliexpress треба 24hours да се провери редоследот)
Како производи се copyable,па ние не прифаќаме враќање или размена на стоки.Се надевам дека клиентите можат да ја разберат.Ви благодарам многу!
Опис :
Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, Type3,JD боја програми. Рутер мелница. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining.
По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. Forpersonal употреба.
Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат
Јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас.
Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот.

CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DRA1
Бренд Име:
RMILLgoc
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..