• Ново
Saful Безжичниот Водоотпорен Врата 28 Мелодија Дома DoorBells Со 1 притиснете Копчето +3 Затворен Врата Примачите на ум 1V
zoom_in

Saful Безжичниот Водоотпорен Врата 28 Мелодија Дома DoorBells Со 1 притиснете Копчето +3 Затворен Врата Примачите на ум 1V

DEN 2169.60

Износот
check Това е достапна

You Tube Корисникот Видео Линк :
Saful Безжичниот Водоотпорен Врата 28 Мелодија Дома Door Bells Со 1 притиснете Копчето +3 Затворен Врата Примачите на ум 1 V
Безжична Врата :
Овој производ е паметен врата која е за разлика од традиционалните безжична врата. Тоа е едноставно и лесно да се работи, има стабилен пренос на сигнал, одговара за стан, вили, дома, во болница и на многу други места
Овој производ е во согласност со правилата на фреквенции користење на нашата земја.Тоа не ќе€™т произведуваат штетни electromagneti interferenc.
Функција :
1.едноставен дизајн, елегантен, шик стил;
2.ултра-ниско-енергетски дизајн, заштеда на енергија и одржливо користење
3.долги далечински управувач, стабилна сигнал;
4.28 полифони ринг тонови за опционални;
5.Прилагодливи затворен јачина на ѕвоно
6.Водоотпорен(предавател)
Затворен приемник :
Напон Спектар : AC 110 V-220 V
ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Plug-in
Оперативен температура : -10 55 степен
Паркинг (надворешен предавател :
Напон Спектар : DC12 V 23 A батерија(не се вклучени)
Водоотпорен : да
Оперативен температура : -20 65 степен
Пренос на далечина : 120meters во отворен простор
Оперативен Фреквенција : 433 MHz±2 MKHz
Моќност : 0.1 W
Јачина на звук : 25-110d B
3 * Внатрешна примачите
1 * паркинг (Надворешен предавател ( без батерија)
1 * англиски јазик прирачник за корисникот
1 * Кеса * Завртки
1 * двострано селотејп
Слики покажуваат
Wholesales Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Колекции на ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU plug doorbells со Отворено копчето и Приемникот Smart Вратата Бел

боја:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучок
Тип:
Doorbells
Број На Модел На:
Saful-1V3
Врата Тип:
Безжичната
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
Saful
Врата:
28 ринг тонови
Водоотпорен:
Yes(push копчето предавател)
Стил:
Безжична Врата
детали:
1 Отворено Предавателот +3 Затворен Примачите
Извор На Енергија:
110V-220V
Работна температура:
-20 -- 65 степен
Сертификат:
CE,FCC,RoHS
Примачот Приклучок :
ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД/AU
Предавателот Моќ:
DC12V 23A батерија(не се вклучени)

Слична стока во категоријата..