• Намалена цена
  • Ново
Зимски дебели x-долго Надолу Јакна Патка Надолу Маскирани нови Јакни жените Ултра Топло Тенок Палта Паркови Женски Солидна Outwear Луксуз
zoom_in

Зимски дебели x-долго Надолу Јакна Патка Надолу Маскирани нови Јакни жените Ултра Топло Тенок Палта Паркови Женски Солидна Outwear Луксуз

DEN 2527.00 3120.00

Износот
check Това е достапна

Тоа е големината на кина, мерено во сантиметри, Што е единица за големина на конверзија?, 1 инч=2.54 см, 1cm=0.39 инч. Сликата е обработени и малку поинаква од објектот Драги пријатели, ако не знаете како да се избере големината, ве Молиме да ни кажете вашата висина и тежина, Ние ќе ви даде некои совети и совети, се надеваме дека ќе го изберат задоволни облека, стилови и големини големината Рамо Биста должина на Ракав S 37cm 88 CM 107 CM 59 CM М 38cm 92 CM 108 CM 60 CM L 39cm 96 CM 109 CM 61 CM XL 40cm 100 CM 110 CM 62 CM 2 XL 42cm 104 CM 111 CM 63 CM 3 XL 43cm 108 CM 112 CM 64 CM

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Одредување На Содржина:
85%
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
s07sm01yrf025B138
Пополнување:
Бела патка надолу
Бренд Име:
smxl
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Меморија Ткаенина
Тежина:
0.58
Декорација:
Копчето,Џебови,Sashes
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Одредување На Тежината:
200g-250g
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Англија Стил
Облека Должина:
X-Долго

Слична стока во категоријата..