• Ново
камерата моќ кутија Отворено rainproof моќ адаптер AC трансформатор 12V 3А AC DC адаптер 110-240V да 12V Напојување 5.5x2.1mm
zoom_in

камерата моќ кутија Отворено rainproof моќ адаптер AC трансформатор 12V 3А AC DC адаптер 110-240V да 12V Напојување 5.5x2.1mm

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Точка Име : адаптер , камера за власт, моќ кутија
1. 100% сосема нов и висок квалитет;
2. 100 V - 240 V AC да DC Адаптер;
3. Текст : 100 V-240 V 50/60 Hz;
4. Излез : 12 V DC 3А;
5. Надворешниот дијаметар : 5.5 мм(надворешен)*2.1 mm(внатрешно);
6. Должина на кабел : 120cm( приближно);
7. Заштита од преоптоварување ; 8. Краток спој заштита ; 9. Во текот температура заштита ; 10. Заштеда На Енергија ; 11. Работна Температура : 0~40 C 12. Температура на чување : -20~60 C 13. Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација
Ние заслужуваат право да брод според нашите нови акции ( понекогаш , ќе го промени случај или етикета според фабрика снабдување )
Пакување : НЕ, полнач преполна со балон и во плик да брод .

Број На Модел На:
DC12V-3А
Бренд Име:
Кан.Дали
is_customized:
Yes
Употреба:
12v

Слична стока во категоријата..