• Ново
Wifi Надворешни SMA конектор кабел за продолжување десктоп за интер 7265 7260 8265 двојна бенд AC безжична картичка поддршка 2.4 G/5G
zoom_in

Wifi Надворешни SMA конектор кабел за продолжување десктоп за интер 7265 7260 8265 двојна бенд AC безжична картичка поддршка 2.4 G/5G

DEN 1080.00

Износот
check Това е достапна


******************************************************
Повеќе детали : Wifi Надворешни SMA конектор кабел за продолжување десктоп за интер 7265 7260 8265 двојна бенд AC безжична картичка поддршка 2.4 G/5 G
************************************************
Фото :

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
DEBROGLIE
Број На Модел На:
7265 7260 8265

Слична стока во категоријата..