• Намалена цена
  • Ново
NGFF М2 за PCI-e 4x Слот Столб Картичка М клучни М. 2 SSD Порта за PCI Express адаптер Конвертор М. 2 столб За BTC Шлемови Рударска Машина
zoom_in

NGFF М2 за PCI-e 4x Слот Столб Картичка М клучни М. 2 SSD Порта за PCI Express адаптер Конвертор М. 2 столб За BTC Шлемови Рударска Машина

DEN 192.00 206.40

Износот
check Това е достапна


Опис
М. 2 (NGFF) SSD за PCI-e Изразат 4 X Адаптер Картичка
Овој адаптер им овозможува на корисниците да користат стандардни PCI-e 1x/4x картичка во М. 2 NGFF М клучни слот во десктоп или лаптоп
PCI-e X1/X4 да М. 2 NGFF адаптер
М. 2 Спецификација Ревизија 0.9-3
Поддршка 2260/2280 тип М. 2 SSD модул слот
Димензија : 82 mm (L) x 22 mm (W)
Транспарентна за оперативниот систем и не бара било каков софтвер возачи
Serial ATA Spec. Reversion 3.2
Само поддршка на М. 2 Приклучок 3 PCI-e-базирани слот
Пакет Компоненти :
100% Сосема нов во состојба нане
1x М. 2 (NGFF) SSD за PCI-e Изразат 4 X адаптер
1 X мали 4 Pin се претвори голема 4 Pin кабелот за напојување
1 X шрафцигер
1x М. 2 (NGFF) SSD за PCI-e Изразат 4 X адаптер
1 X мали 4 Pin се претвори голема 4 Pin кабелот за напојување
1 X шрафцигер
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Тип:
Додади На Картички, M. 2 NGFF да PCIE адаптер
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
PCI Express
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
М. 2 стој
Интерфејс Тип:
М. 2
Број На Модел На:
137841
Тип На Објект:
PCI-e X1/X4 да М. 2 NGFF адаптер
Функција:
Поддршка 2260/2280 тип М. 2 SSD модул слот
Димензија:
82 mm (L) x 22 mm (W)

Слична стока во категоријата..