• Ново
SherryBerg Електронски Дистрибутер одговара за Форд Претходно X проток OHV за Остин/MG/Морис 4cyl w/Лукас 25D
zoom_in

SherryBerg Електронски Дистрибутер одговара за Форд Претходно X проток OHV за Остин/MG/Морис 4cyl w/Лукас 25D

DEN 3359.52

Износот
check Това е достапна

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
Електронски Дистрибутер одговара за Форд Претходно X проток OHVAustin/MG/Морис 4cyl w/Лукас 25 D Ќе го замени DM2 , 25 D и 45 D дистрибутери Обврзници Бубачка - Сите Британскиот лејланд Сите а и серија Б Мотори за Land Rover - Серија II /III/ Бранител за MGA - Сите за MGB 1800cc - СИТЕ години MG Джудже -1500 за Мини - Сите Години до 1980 година Морис Мали - Сите години за Триумф избухлив човек - 1500 кубни Потпираат - 4 cyl модели ( не се погодни почетокот на стрелките на часовникот за ротација ) се Вклопува Десетици автомобили , апликацијата е примерок на автомобили оваа дистрибутер ќе ви одговара .

Број На Модел На:
25D4
Бренд Име:
SherryBerg
Материјал:
Метал

Слична стока во категоријата..