• Намалена цена
  • Ново
Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 50m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Часовник Повик за Електроника Топла продаде рачни часовници
zoom_in

Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 50m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Часовник Повик за Електроника Топла продаде рачни часовници

DEN 537.00 671.52

Износот
check Това е достапна


Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници се Нурне 50m Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Часовник Повик за Електроника Топла продаде рачни часовници

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Дебелина:
16mm
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Плива,Хронограф,LED дисплеј,Нуркач
Број На Модел На:
VW0120
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Должина:
21inch
Бренд Име:
SMAEL
Затворач Тип:
Тока
Стил:
Спорт
Бендот Ширина:
24mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
51mm

Слична стока во категоријата..