• Намалена цена
  • Ново
3pc NP-FW50 НП FW50 FW50 Li-ion Батерија+Автомобил Полнач +ЕУ AC За Sony A6000 NEX-7 И NEX-5N NEX-F3 NEX-3D NEX-3DW NEX-3K NEX-5C 7R II
zoom_in

3pc NP-FW50 НП FW50 FW50 Li-ion Батерија+Автомобил Полнач +ЕУ AC За Sony A6000 NEX-7 И NEX-5N NEX-F3 NEX-3D NEX-3DW NEX-3K NEX-5C 7R II

DEN 1212.00 1332.48

Износот
check Това е достапна

3pc NP-FW50 НП FW50 FW50 Li-ion Батерија + Автомобил Полнач + ЕУ AC За Sony A6000 NEX-7 И NEX-5 N NEX-F3 NEX-3 D NEX-3 DW NEX-3 K NEX-5 C 7 R II
NP-FW50 Замена на БАТЕРИЈАТА за Sony Камери
7.2 V 2000m Ah/Li-ion
Спецификација :
1. Модел : NP-FW50
2. Капацитет : 2000m AH
3. Напон : 7.2 V
4. 100% сосема нов
Карактеристики :
1. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија на Пакет
2. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Се вклопува во : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел)
За Sony NRX6
За Sony NEX-7 И NEX-6 NEX-F3 NEX-C3
За Sony ALT-A55 ALT-A35 ALT-A33 ALT-A37 ALT-О7
За Sony NEX-5 NEX-5 D NEX-5 N
За Sony NEX-5 R NEX-5 A NEX-5 C NEX-5 DB
За Sony NEX-5 HB NEX-5 K NEX-5 KS
За Sony NEX-3 NEX-3А NEX-3 D
За Sony NEX-3 DW NEX-3 K NEX-3 KS
За Sony A3000 A6000
Пакети :
3 x NP-FW50 Батеријата
1 x Автомобил Полнач
1 x Автомобил Држачи за Кабел
1 x ЕУ Кабел
Претпазливост :
Полнење на батерија пред користење
- Само користи посебни држачи
Чувате батеријата терминали чисти
Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
Не расклопување на батеријата пакет
Не го изложувајте батеријата на висока температура
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 1-3 дена по ред. 3, Плаќање не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. ние ќе се обидеме потрудиме да напишете помал износ на превозот papaer да помогне да се избегне или намали царинските давачки.
1. Батеријата Превозот од Post NL & Шведска Пост и така натаму. 2. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 3. Производите ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена после потврда на плаќањето. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси, па вашата цел адресата мора да натпревар ќе превозот адреса. 5. Сликите покажуваат не се вистински објект, само за вашиот референца. 6. Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 7. Ако не сте добиле производи во рок од 30 дена од плаќање, pls контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 8. Поради акции и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите acailable складиште за брза испорака.
1. Кога поштарот испорака на производи до вас, pls проверете внимателно, ако тоа е оштетен pls одбие, ако тоа е оштетен вештачки, ние нема да прифати наплата или замена. 2. Неисправни објект (со исклучок на објектите оштетени и злоупотребена по приемот) мора да бидат пријавени и се врати за нас во рок од 7 дена по приемот, тогаш ние ќе ја прифати го замени уште еден нов или да се вратат ако тоа е надвор од акциите.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Durapro
боја:
Црна
Број На Модел На:
NP-FW50 NPFW50 НП FW50 За Sony
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Име На Модел:
NP-FW50 NPFW50 НП FW50 За Sony
Точка име :
За Sony NP-FW50 NPFW50 НП FW50 Замена на Батеријата
батеријата име :
NP-FW50 NPFW50 НП FW50 Батерија Li-ion Батерија
Тип На Батерија:
Li-Ion
Капацитет:
2000mAh
Напон:
7.2V
погоден:
За Sony NEX-7 И NEX-5N NEX-F3 NEX-3D NEX-3DW NEX-3K NEX-5C NEX-5DB Alph
полнач:
Автомобил Полнач со ЕУ Кабел
е-прилагодена:
Yes
Пакет:
Yes

Слична стока во категоријата..