• Намалена цена
  • Ново
3Pcs 1800mAh SLB-10A SLB 10A SLB10A Камера Батерии + LCD USB Полнач за SAMSUNG HMX-U10 HMX-U100 SL720 SL310W SL820 HZ15W
zoom_in

3Pcs 1800mAh SLB-10A SLB 10A SLB10A Камера Батерии + LCD USB Полнач за SAMSUNG HMX-U10 HMX-U100 SL720 SL310W SL820 HZ15W

DEN 774.00 860.16

Износот
check Това е достапна

Компатибилни Модели : За Samsung Camera EX2 F, L100, ES50, HZ10 W, IT100, M100, NV9, P800, PL50, SL102, TL9, WB150 F, WB250 F, WB350 F, WB380, WB500, WB550, WB750, WB850 F, WB800 F, WB1100 F, WB1101 F, WB1102, WB2100, HMX-U100, HMX-U100 UN, HMX-U100 SN Пакетот вклучува : 3 X SLB-10 A Батерии 1x LCD USB Полнач за батерии 1x USB Кабел 1x Упатство Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
SLB-10A
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Бренд Име:
Batmax
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
1800mAh
volts:
3.7 V

Слична стока во категоријата..