• Намалена цена
  • Ново
1Pcs LI-70B Li-70B Li 70B Батерии и LCD USB Полнач за Олимп VG110 VG120 ВФ-160 X-940 Д-715 FE-4020 FE-4040 ВФ-140 VR-130
zoom_in

1Pcs LI-70B Li-70B Li 70B Батерии и LCD USB Полнач за Олимп VG110 VG120 ВФ-160 X-940 Д-715 FE-4020 FE-4040 ВФ-140 VR-130

DEN 501.00 588.96

Износот
check Това е достапна

Power Trust 1 Pcs LI-70 B Li-70 B Li 70 B Батерии и LCD USB Полнач за Олимп VG110 VG120 ВФ-160 X-940 Д-715 FE-4020 FE-4040 ВФ-140 VR-130 3.7 V 1800m Ah Li-70 B
Олимп Литиум јонска Батерија Пакет
☞ Главна Карактеристика :
♣. 100% Сосема нов и висок квалитет.
♣. производот одговара на описот.
♣. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни.
♣. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија.
♣. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера.
Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот.
♣. Прегреат заштита и overcharge заштита.
☞ Спецификации :
* Капацитет : 1800m Ah
* Напон : 3.7 V
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Употреба : Камера
* Број на модел : Li-70 B
* Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
* Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели : ВФ-160, ВФ-110, ВФ-120, X-940, Д-715, FE-4020, FE-4040, ВФ-140, VR-130, Д-705, Д-710 FE-4020 FE-4040 FE4020 FE4040 X940 D705 FE5040 Д-705 Д-710 ВФ-110 ВФ-140 FE-5040 ☞ Пакет се Вклучени :
1 x Li-70 B Батеријата
1 x LCD Полнач
1 x USB Кабел
☞ Претпазливост :
※ Полнење на батерија пред користење
※ Само користи посебни држачи
※ Чувате батеријата терминали чисти
※ Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※ Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※ Не расклопување на батеријата пакет
※ Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ За Превозот
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
LI-70B
Бренд Име:
powertrust
боја:
Бела
Капацитет:
1800mAh
Напон:
3.7V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
Li-70B Li 70B
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет

Слична стока во категоријата..