• Намалена цена
  • Ново
3Pcs 1800mAh PS-BLM1 BLM-1 BLM1 Камера Батеријата + USB Двојна Апарат за полнење за на Олимп C-5060 C-7070 C-8080 E-30 E-300 E-330 E-500 E-510
zoom_in

3Pcs 1800mAh PS-BLM1 BLM-1 BLM1 Камера Батеријата + USB Двојна Апарат за полнење за на Олимп C-5060 C-7070 C-8080 E-30 E-300 E-330 E-500 E-510

DEN 1203.00 1415.52

Износот
check Това е достапна

Компатибилен со Олимп C-5060 За Олимп C-7070
За Олимп C-8080
За Олимп E-1
За Олимп E-3
За Олимп E-30
За Олимп E-520
За Олимп EVOLT E-300
За Олимп EVOLT E-330
За Олимп EVOLT E-500
За Олимп EVOLT E-510 Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 3x PS-BLM1 Батерии 1x USB Полнач за батерии 1x Двојна Полнење преку USB Кабел 1x Munual За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Бренд Име:
Batmax
Број На Модел На:
BLM1
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
1800mAh
volts:
7.4 V

Слична стока во категоријата..