• Намалена цена
  • Ново
Висок Симулација 1:36 RMZ град Акура NSX Спортски Автомобил Образование Легура Модел Класичната Повлечат Diecast Метална играчка за Собирање на Подароци
zoom_in

Висок Симулација 1:36 RMZ град Акура NSX Спортски Автомобил Образование Легура Модел Класичната Повлечат Diecast Метална играчка за Собирање на Подароци

DEN 343.00 360.96

Износот
check Това е достапна


Стандарден пакет : Без оригинални кутија,нова во запечатен торба,Меур Заврши
Производи Без оригиналната кутија само со цел да се намали волуменот и тежината, да го зачувате на превозна цена, па тоа е поевтино отколку со оригинална кутија неколку долари.Но Пониски цени, на иста висок квалитет.
Висок Симулација 1 : 36 RMZ град Акура NSX Спортски Автомобил Образование Легура Модел Класичната Повлечат Diecast Метална играчка за Собирање на Подароци
Материјал : Алуминиум Пластика
Скала : 1 : 36
Големина : 12.5cm X5cm X4cm
Пакет : 1 компјутер diecast играчка автомобил модел
Драги пријатели на :
Честитки!
1.ЗА ПРЕВОЗОТ : На "Продавачот за Испорака Метод" на "shipping" покажува дека пакетот не може да се следи, бидејќи на Ali Express поставување, но сите наши превозот начин ќе имаат на следење на број и ќе се избере најдобриот превозот начин според различни земја. Па ве молиме да бидат сигурни да ги купите вашите омилени производи. Кога ќе се заврши на плаќање, ние ќе ги испрати на стоки во рамките на 3-7business ден, и да ви даде пакет за следење на веб-сајт, така што ќе може да знае во реално време, каде што вашиот пакет пристигна.
2.ЗА ПОВРАТНИ информации : Ние ќе обезбедиме 5-ѕвезда позитивни повратни информации откако уплата .искрено се надевам дека исто така можете да ни остави 5 ѕвезди positiveo повратни информации ако qre задоволни со нашите производи .ако имате било какви прашања .ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни решение начин,разбирање и поддршка се нашата најголема мотивација.
Ви благодариме

Бренд Име:
POPIGIST
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
Не падне во љубов со неа
Брод/Поморски Брод:
Други
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Карактеристики:
Diecast
Карактеристики:
Diecast Се Повлече Назад Образовен Модел
Сертификат Број:
2016152204016307

Слична стока во категоријата..