• Ново
w130 Бесплатен Превозот Бебе Играчка Изградба Возила Forklifts,приколка,автомобил Дете Образование Лига Модел Играчка Автомобили Деца Подароци
zoom_in

w130 Бесплатен Превозот Бебе Играчка Изградба Возила Forklifts,приколка,автомобил Дете Образование Лига Модел Играчка Автомобили Деца Подароци

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна


13523 Овој производ не содржи информации за батеријата и песна (батеријата може да не бидат испратени)。ве Молиме запомнете го купи си ја инсталирате на батеријата. Оваа играчка автомобил може да се користи како секоја песна на било традиционалните железничка линија, како што се Томас Железничката Пруга, на IKEA Дрвени Песната, ЖИВОСТ Дрвени Песна
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.

Карактеристики:
Diecast
Пластични Тип:
ABS
Брод/Поморски Брод:
Други
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
w130
Бренд Име:
LM1997
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
без батерија
Карактеристики:
Образовни, Магнетно, Електронски, Слот

Слична стока во категоријата..