• Ново
9.5x13.5x10.5cm топла Автомобил играчки Бебе Демонтажа Собранието Класичен Автомобил Играчка за Деца Поп Божиќ Подароци за Децата Дете случаен боја
zoom_in

9.5x13.5x10.5cm топла Автомобил играчки Бебе Демонтажа Собранието Класичен Автомобил Играчка за Деца Поп Божиќ Подароци за Децата Дете случаен боја

DEN 552.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
Материјал : Пластика
Боја : Случајни(може да се добие иста боја или бои различни од сликата)
Големина : 9.5x13.5x10.5cm
Соберете вашиот сопствен играчка.
Тоа може да биде многу интересна, тешка деца предвид, ако тоа е фиксна случајно.
Answer : ___________________________ Note :
1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.
2. Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете.
3. Ние го цениме вашето разбирање.
Пакување Се Вклучени :
1 x Играчка Автомобил
1 x Клуч
1 x Шрафцигер
1 x Завртка

Бренд Име:
двор
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Нема Јадење
Број На Модел На:
Собранието Класичен Автомобил
Брод/Поморски Брод:
Други
Бар-кодот:
No
Карактеристики:
Diecast
Тип:
Собранието Класичен Автомобил
Скала:
Други
боја:
случаен
Големина:
9.5x13.5x10.5cm
КОЛИЧИНА:
1pc

Слична стока во категоријата..