• Намалена цена
  • Ново
Disney Pixar Автомобили 3 Основни Легура Автомобил Играчка Меквин Црна Бура Џексон Curz 1:64 Брзи и Бесни Diecast Автомобил Модел Играчки за Момчиња
zoom_in

Disney Pixar Автомобили 3 Основни Легура Автомобил Играчка Меквин Црна Бура Џексон Curz 1:64 Брзи и Бесни Diecast Автомобил Модел Играчки за Момчиња

DEN 331.00 472.80

Износот
check Това е достапна


Материјал : ABS
Кутија големина : за 12*9.5*3.5 CM
автомобил големина за 7.3*3 CM
Одговараат за 3+
спакувани во кутија,само како слика шоу
Забава, инспириран стил
100% оригинални бренд ДИЗНИ-PIXAR,можете да го скенира БАР-КОД за да се потврди дали тоа е ВИСТИНСКИ ,добар квалитет за подарок или колекција.

Карактеристики:
Diecast
Бренд Име:
ДИЗНИ
Пластични Тип:
ABS
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
FGL46
Материјал:
Пластични
сертификација:
3C
Бар-кодот:
Yes
3C:
Сертификат
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Автомобил
Скала:
1
Предупредување:
не одговараат за под 3 години

Слична стока во категоријата..