• Намалена цена
  • Ново
Скала 1:43 allloy ретро такси, собирање модел автомобили, светот Форд, Рено, fiat класичен такси,промет на големо. Бесплатен превозот
zoom_in

Скала 1:43 allloy ретро такси, собирање модел автомобили, светот Форд, Рено, fiat класичен такси,промет на големо. Бесплатен превозот

DEN 592.00 623.52

Износот
check Това е достапна

[Име] : 1 : 43 Легура Модел Автомобили [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

Карактеристики:
Diecast
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
hangjue
Брод/Поморски Брод:
Други
Предупредување:
не се јадат
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Тип:
Автомобил
Број На Модел На:
hangjue
Материјал:
Метал
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 3 години

Слична стока во категоријата..