• Намалена цена
  • Ново
Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY ДијамантСлон група Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор hcr
zoom_in

Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY ДијамантСлон група Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор hcr

DEN 252.00 427.20

Износот
check Това е достапна


Почитувани, прочитајте го казната на жолта позадина и црвен фонт. Ова е многу важно!
Бренд Име : ЈИ СВЕТЛА(Кликнете тука за да ја посетите YI СВЕТЛА Фабрика Продавница)
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок . (Било која слика,било каква слика,може да се произведува.Ве молиме контактирајте со нас,Ние може да се препорача право големина.)
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант. ( Ако сте треба плоштад дијамант, ве Молиме оставете порака "Плоштад Вежба" веднаш по ставање на ред,инаку, стандардната испрати круг дијамант производи )
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
Предметите Вклучуваат (Пакет) : Целосна Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет . (кога дијамант сликарство големина помалку than40*30 cm во пакување со кеси)
Топло Совети : Транспорт оштетени и исчезнати производи, ние ќе бидат reissue.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет. Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код. 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти. 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција. 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија! 3.Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. 4.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање. 5.

Големина:
Square Drill 20x30, Round Drill 20x30, Square Drill 30x45, Round Drill 30x45, Square Drill 40x60, Round Drill 40x60, Square Drill 50x75, Round Drill 50x75, Square Drill 60x90, Round Drill 60x90, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No

Слична стока во категоријата..