• Намалена цена
  • Ново
Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,ѕидни украси,Спортски автомобил
zoom_in

Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,ѕидни украси,Спортски автомобил

DEN 959.00 1743.36

Износот
check Това е достапна


Ова е ЦЕЛОСНА недовршени формулиран плоштадот дијамант сликарство.
големина на слика за :
40x50cm
големина на крпа за :
44x54cm
Забелешка : Големината е рачни мерења на локации, може да биде малолетно лице
разлики(2~3cm), тоа е нормално, ве молиме да бидат сигурни.
Внимание : Драги пријатели,поради малата големина на ефектот е лоша,само за децата
entertaintment и нови рака пракса,picky и умот клиенти,ве молиме изберете внимателно!!Што повеќе,не се отвори спорот за малата големина на сила и големина,ние
нема да се презема никаква одговорност.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Големина:
picture size 40x50cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
Зависи од слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
unframe:
Без Рамка
Is_customized:
Yes
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
колекции внатрешни детали:
Смола честички, Основната ткаенина, Форцепс, Плоча
Материјал на Дијамант:
Кристал
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
stype:
Европа
Тема:
Убава девојка
Алатки:
Pick-Up Алатки,вежба пенкало и лепак

Слична стока во категоријата..