• Намалена цена
  • Ново
MHD diy дијамант везови кујна мачка целосна & круг дијамантски крст бод 5d дијамант сликарство дијамант мозаик мурали
zoom_in

MHD diy дијамант везови кујна мачка целосна & круг дијамантски крст бод 5d дијамант сликарство дијамант мозаик мурали

DEN 233.00 431.04

Износот
check Това е достапна


Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1.Полн Круг;2. Полн Плоштад .
забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка. Б. Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа самите. В ве Молиме да се спречи децата од голтање. Г. број на секој дијамант ќе бидат испратени повеќе од потребни 20-30%. опис : Име на Производ : MHD DIY дијамант слика 1. Апликации : Дом, канцеларија, хотел, уникатен подарок 2. Материјал : Круг смола дијамант 3. Пакување : Сите производи се во боја на кутијата 4. Длабоко дупчење област : 100% круг дијаманти. Тоа е полна со дијаманти везови 5. Дијамант : Круг дијамант (Ако y ou треба плоштадот дупчење, ве молиме оставете порака!) 6. Алатки : Точка вежба рачка, тврда пластика, пинцети, точка дупчење плоча. Фото Цел : Ние може да се направи дијаманти за вас. Доколку образецот и големина не се совпаѓаат нашата продавница вас. Ве молиме да ми кажете каков вид на дезени и големини ви се допаѓа, а ние ќе се прилагодите за вас, и да ви даде разумна цена, се добредојдени!
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве Молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.
Ви посакувам среќен шопинг, ви посакувам!
DIY дијаманти од Интернет исклучителна сликарство, за пријатели и роднини да се изразат. Од интернет Сакаат, споделување на, се соберат . Следете мојата продавница.
MHD Дијамант Везови ви Благодариме!

Големина:
round-20x20cm, round-30x30cm, round-35x35cm, round-40x40cm, round-50x50cm, round-55x55cm, square-20x20cm, square-30x30cm, square-35x35cm, square-40x40cm, square-50x50cm, square-55x55cm
Бренд Име:
mhd
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Име на производ:
MHD Дијамант Везови Крстот Бод
Применливи Простор:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, декорации
Ткаенина Тип:
Платно
Diamond Материјал:
Смола
Дијамант форма - факултативна:
1-коло дијаманти; 2-квадрат дијаманти
Алатки:
Остри вежба месо тело, тврда пластика, tweezer, дијамант плоча
Пополни област:
Целосна

Слична стока во категоријата..