• Намалена цена
  • Ново
Петар рен Diy Дијамант сликарство крстот бод Фотографии на кристали Полн Плоштад&Круг дијамант мозаик Дијамант везови Тигар глава
zoom_in

Петар рен Diy Дијамант сликарство крстот бод Фотографии на кристали Полн Плоштад&Круг дијамант мозаик Дијамант везови Тигар глава

DEN 231.00 428.64

Износот
check Това е достапна


Петар рен Diy Дијамант сликарство крстот бод Фотографии на кристали Полн Плоштад&Круг дијамант мозаик Дијамант везови Тигар глава
Производот Се Покаже
Се препорачува причина
За Дијаманти
Се препорачува причина :
1.100% сосема нов
2.Ефтин (извор фабрика)
3.Реална слика (задоволат побарувачката)
4.Разни модели (заокружување)
5.Време на испорака (5-7 дена)
Производството Чекори
Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Круг дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно .
За Пакување
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.
A : меур торба за пакување ефект show (Големина≤30x40cm) Б : Боја кутија за пакување ефект show (Szie>30x40cm)
Купувачот Коментари
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .
2, Според боја код, изберете боја во чинија .
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .
4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .
5. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. 1. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. 2. Превоз : Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.

Големина:
20x20cm Square drill, 25x25cm Square drill, 30x30cm Square drill, 35x35cm Square drill, 40x40cm Square drill, 45x45cm Square drill, 50x50cm Square drill, 65x65cm Square drill, 70x70cm Square drill, 80x80cm Square drill, 20x20cm Round drill, 25x25cm Round drill, 30x30cm Round drill, 35x35cm Round drill, 40x40cm Round drill, 45x45cm Round drill, 50x50cm Round drill, 65x65cm Round drill, 70x70cm Round drill, 80x80cm Round drill
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Круг
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали :
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата :
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Погодни За :
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Подарок За :
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Дијамант големина на :
0.25 cm*0.25 cm
Име :
Тигар глава
Детали :
100% Целосна покрие мозаици со слика
Пакети на дијамант :
Секоја торба број 220-240piece
Sticked дијамант облик :
Плоштад вежба или Круг дијамант

Слична стока во категоријата..