• Намалена цена
  • Ново
Петар рен Дијамант везови Diy Дијамант сликарство 3d Дијамант мозаик Круг&Плоштадот вежба целосна кристал Одморалиште Куќа Мост
zoom_in

Петар рен Дијамант везови Diy Дијамант сликарство 3d Дијамант мозаик Круг&Плоштадот вежба целосна кристал Одморалиште Куќа Мост

DEN 380.00 703.68

Износот
check Това е достапна


Петар рен Дијамант везови Diy Занает Дијамант сликарство 3d Дијамант мозаик Круг&Плоштадот вежба целосна кристал Одморалиште Куќа Мост
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Име : Полн плоштад дијамант мозаик сликарство
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.
Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамант
Подарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Дијамант сликарство завршил слика
За Пакување Дијамант сликарство завршил слика
A. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.
Се препорачува причина
Се препорачува причина :
1.100% сосема нов
2.Ефтин (извор фабрика)
3.Реална слика (задоволат побарувачката)
4.Разни модели (заокружување)
5.Време на испорака (5-7 дена)
За Дијаманти
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм .
Пакет на Дијаманти
Секоја кеса има 210 - 240 парчиња.
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно . За Алатки Сет Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници. Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .
2, Според боја код, изберете боја во чинија .
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .
4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .
5. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. 1. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.

Големина:
40x20cm Round drill, 60x30cm Round drill, 80x40cm Round drill, 100x50cm Round drill, 120x60cm Round drill, 140x70cm Round drill, 160x80cm Round drill, 180x90cm Round drill, 200x100cmRound drill, 40x20cm Square drill, 60x30cm Square drill, 80x40cm Square drill, 100x50cmSquare drill, 120x60cmSquare drill, 140x70cmSquare drill, 160x80cmSquare drill, 180x90cmSquare drill, 200x100 Square drill
Бренд Име:
Петар рен
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Круг
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Дијамант големина:
0.24 cm*0.24 cm
Функција:
Дома Декорација; Подарок; Производ за Опуштање и Семејството Време за Споделување
Крстот бод тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Подарок за:
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство essentials decoratio,Дневна соба,спална соба,ходникот
Дијамант форма:
Круг или Квадрат вежба
Поставете Тип:
Дома декорација
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика

Слична стока во категоријата..