• Намалена цена
  • Ново
5D DIY Дијамант Сликарство Супермен, Бетмен Зелена Стрелка Флеш Дома Декорација Дијамант Везови Крстот Бод Кристал подарок YU95
zoom_in

5D DIY Дијамант Сликарство Супермен, Бетмен Зелена Стрелка Флеш Дома Декорација Дијамант Везови Крстот Бод Кристал подарок YU95

DEN 235.00 335.52

Износот
check Това е достапна


Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја
Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години.Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал).Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме contactus https : //yazooeynuofactory.aliexpress.com/store/1983406?spm=2114.12010608.0.0.17a2975d5 Zxrw6

Големина:
20X25cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
YA ZOOEY NUO
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Рамка:
No

Слична стока во категоријата..