• Намалена цена
  • Ново
Целосна SquareRound Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Малку магаренце 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор ZH
zoom_in

Целосна SquareRound Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Малку магаренце 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор ZH

DEN 233.00 382.08

Износот
check Това е достапна


Продавница Име : ЈИ Вежба рачно изработени Продавница () Porduct : Нова генерација DIY дијамант сликарство
Бренд Име : ЈИ СВЕТЛА()
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок.
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант.
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
Предметите Вклучуваат : Комплетна Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.
Топло Совети : 1. Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).
2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите Вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.
Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код.
3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти.
4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција.
5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. Времето Табела на нашата Работа на време. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30 во Врска со Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL.
Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Некои Други Услуги 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. 2. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Можете да контактирате со нас на прво место. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. 3. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.

Големина:
Round Drill 20x20, Round Drill 20x20, Square Drill 30x30, Square Drill 30x30, Round Drill 40x40, Round Drill 40x40, Square Drill 50x50, Round Drill 50x50, Square Drill 60x60, Round Drill 60x60, Square Drill 70x70, Square Drill 70x70, Round Drill 80x80, Square Drill 80x80, Square Drill 90x90, Round Drill 90x90, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Рамка:
No

Слична стока во категоријата..