• Намалена цена
  • Ново
DIY 5D Продажба Дијамант Вез, Дијамант Мозаик, Посебен Облик, Пепелашка, Летање Пеперутка Дијамант Сликарство, Крстот Бод,3D
zoom_in

DIY 5D Продажба Дијамант Вез, Дијамант Мозаик, Посебен Облик, Пепелашка, Летање Пеперутка Дијамант Сликарство, Крстот Бод,3D

DEN 882.00 1603.20

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
modname=ckeditor
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 7 работен ден по добивате вашата исплата.
Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса
е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Предмети
ќе биде испорачуван Кина пост обичните воздухопловната;не Постои следење
на информациите,но тоа е безбедно да се регистрирани како пост. тоа обично трае околу 15-60
дена во сад, Европа и во други место во целиот свет.
Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $5, ние ќе го испрати по
регистрирани пост или E-пакет, Тоа ќ се земе 15-60 работни дена. На предмети кои
ќе го купите вкупен износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL или
FEDEX или UPS или ТНТ или ЕМС, Тоа ќе стане многу повеќе брзо. Ако
сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате
следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост.
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете сите
проблем со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти
услуга тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе се потрудиме да
се реши проблемот.
Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек
и 5 ѕвезди на детални продавачот оценка, Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате
било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да
контактирајте со нас во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24
часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
1)Ако сакате да купите голема количина, pls контакт добавувачи.
2)ве Молиме обидете се да се обезбеди што детални информации што е можно за адреса,
како поштенски код,домашен телефон и мобилен телефон број.
3)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не се
ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме дека стилот е
исто како што е прикажано на слики.
4)Ако руската Федерација клиент, pls испратете ни го вашиот три зборови име и презиме,
на друго место, можеби не доби стоката.
Благодарам многу!!!

Големина:
50x75cm shaped part, 46x60cm shaped part
Бренд Име:
huixiu
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Pasting Област:
Делумно
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Форма:
Посебна
Објектот нема:
18MXMA093
Ткаенина Тип:
Платно
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант
колекции во собата:
Алатки, Смола Дијаманти, Печатени Платно
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Платно големина:
50x75cm 50x69cm 46x60cm
Тип:
diy дијамант сликарство
Големина на слика:
44x67cm 44x62cm 40x54cm
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип

Слична стока во категоријата..