• Намалена цена
  • Ново
СОПИРАЧКИ Дијамант сликарство Крстот Бод на животните Круг целосна Мозаик имаат Рамка Дијамант Везови везана оркестарот занаети љубов папагал комплет
zoom_in

СОПИРАЧКИ Дијамант сликарство Крстот Бод на животните Круг целосна Мозаик имаат Рамка Дијамант Везови везана оркестарот занаети љубов папагал комплет

DEN 1054.00 1404.48

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Дијамант слика е дело на уметноста, со декоративен ефект,Дијамант сликата е едноставна и лесно може да ја заврши
DIY производ Дијамант сликарство производен метод е многу едноставен, погодна за луѓе од различни возрасти да се направи. Децата може да се користи на дијамант слика да се развие интелигенција. Младите луѓе може да се посветам на интерес, олеснување на стресот, се развие размислување. Стариот човек може да се посветам на хоби и поминуваат време Дијамант сликарство процесот на производство е едноставна, во следниве детали ќе бидат дијамант сликарство процес на производство,не грижете се,тоа е многу лесно. Ние обезбедуваме на клиентите со бесплатен транспорт и квалитет на производите За стари клиенти да обезбеди повеќе попусти и брзо логистика Ако клиентот избира повеќе производи, ние ќе ви обезбеди комерцијална курир и трговија на големо цена како што курирската служба DHL Уживајте во вашиот среќен шопинг
Answer : ___________________________ Note :
ова е мора Рамка дијамант сликарство
Сетот вклучува ( Вежба, алатка, слика рамка, рамка додатоци)
Тоа е лесно да се направи слика рамка на дијамант,
и клиентот не мора да се грижите за рамка по сликарство.
Кога клиентот завршува сликарство, тие можат да се откажам директно на ѕидот. Декоративен ефект, Едноставни и убави, Реши корисниците за пребарување за сликата рамка навреденост
Ние се продаваат на добри производи, квалитет, преку строга проверка, ние секогаш го избере најдобриот вежба и платно за најдобрите клиенти, ние знаеме дека клиентите заврши на фина работа е многу тешко, СОПИРАЧКИ волја за вашиот работи изберете парична Казна материјал, ќе биде вашиот совршен работи на партнери, ви Благодариме за вашата поддршка за СОПИРАЧКИ !!!
Бренд име : СОПИРАЧКИ
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : Рубикова Коцка Круг Дијамант & Посебен облик на Дијамант
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај,
Празници и сл причина,понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено,
контактирајте со нас веднаш,ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.

Големина:
30x40cm with frame, 40x50cm with frame
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Материјал:
Смола
Рамка:
Yes
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Слична стока во категоријата..