• Намалена цена
  • Ново
Жолта Пчела Симпатична Бебе Девојка Фустан Без Ракави Лето Туту Облечи Принцезата Девојки Мрежа Партија Роденден Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay
zoom_in

Жолта Пчела Симпатична Бебе Девојка Фустан Без Ракави Лето Туту Облечи Принцезата Девојки Мрежа Партија Роденден Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Костим Cosplay

DEN 1310.00 1872.00

Износот
check Това е достапна


Жолта Пчела Симпатична Бебе Девојка Фустан без Ракави Лето Туту Облечи Принцезата Девојки Мрежа Партија Роденден се Облекуваат за ноќта на Вештерките Cosplay Костим Функција : Еден Сет Само(Не вклучувајќи го Leggings,Стапче) 100% Сосема Нов Големина : (M-110-120),(L-120-130), (XL-130-140) Материјал : Полиестер, Бои на располагање : Како што е Прикажано Висок Квалитет,Многу Убави и Слатки Забелешка : Фабрика Штекер, може да има некои мали недостатоци, но секако не влијае врз вкупните резултати. По сите, ова е само фустан перформанси облека, извршување на совршен клиент, ве молиме да се купи со претпазливост.
ВНИМАНИЕ :
1, Прифати микс цел; капка превозот е во РЕД;
2, АКО ви треба побрзо превозот, како што курирската служба DHL, EMS, ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест.
3, АКО купите повеќе од 30 компјутери во едно време, ние ќе им обезбеди бесплатен превозот со ЕМС/DHL/UPS-от.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари
назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе
примање на неисправни објект.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со
објект по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Памук
Компоненти:
Фустани
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Знаци:
Вештерка

Слична стока во категоријата..