• Намалена цена
  • Ново
CEEWHY Душо Chiffon Фустан Елегантен деверуша фустани, Облека Demoiselle dhonneur Црвена Свадба Партија се Облекуваат Vestido де Феста
zoom_in

CEEWHY Душо Chiffon Фустан Елегантен деверуша фустани, Облека Demoiselle dhonneur Црвена Свадба Партија се Облекуваат Vestido де Феста

DEN 4061.00 6768.00

Износот
check Това е достапна


100% сосема нов
материјал : chiffon
во боја : црвено ( на вашата сопствена боја ве молиме изберете ја прилагодите бојата опција и да ни оставите порака за вашата боја unmber, боја шема на следните )
големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 ( custom size )
стил : мода и формално
сезона : сите на годината
дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 1-3 см толеранција поради прирачник за мерење.
ПЛАЌАЊЕ :
ние поддршка банка картичка
ПРЕВОЗОТ :
EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPS-от,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.
Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост . Објектот ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса
и поштенски код е точен. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни
испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-5days по исплата е расчисти. Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail.Тоа трае околу
12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).други земји во 20-50days. Да Бразил потребите на околу 50-100days.
ПОВРАТНИ информации :
Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу!
pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.
ЗА НАС :
Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница.
Можете да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму. повеќе квантитет, повеќе попуст.
Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.
ние си имаме свој фабрика, добредојдовте на бизнис дискусија.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Деколте:
Душо
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
EGL-LG0123
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
CEEWHY
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Обвиткан
Моден Елемент:
Бонбони боја
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Име на производ:
вечер фустан,пром фустан,фустан деверуша
превозот:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..