• Намалена цена
  • Ново
YAOPEI За Kia Forte Оптима Magentis Hyundai Santa Fe Sonata MD159216 Удар Сензор
zoom_in

YAOPEI За Kia Forte Оптима Magentis Hyundai Santa Fe Sonata MD159216 Удар Сензор

DEN 506.00 733.44

Износот
check Това е достапна


JJ Autoparts
Детали За Производот
За Kia Forte Оптима Magentis Hyundai Santa Fe Sonata MD159216 Удар Сензор
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

линеарна:
Чукам Сензор
Бренд Име:
YAOPEI
Резолуција:
Чукам Сензор
Стил:
Piezoelectric Тип
Мерен Опсег:
Чукам Сензор
Повторливост:
Чукам Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Чукам Сензор
Тип:
Resonant Режим
Чувствителност:
Чукам Сензор
боја:
како Слика
Другиот Дел Број:
39510-38021 E1T15582 39500-38032 MD159216
Производителот Дел Број:
MD159216
Состојба:
Нови
Тип:
Чукам сензор

Слична стока во категоријата..