• Намалена цена
  • Ново
Unibird 4pcs Згусне ЕВА Тесто Кеси Храна Одделение Торта Цевки Торба Крем Украсување Алатки Мувла Колачи Дома, DIY Cupcake Алатки
zoom_in

Unibird 4pcs Згусне ЕВА Тесто Кеси Храна Одделение Торта Цевки Торба Крем Украсување Алатки Мувла Колачи Дома, DIY Cupcake Алатки

DEN 132.00 174.24

Износот
check Това е достапна


Unibird 4pcs Згусне ЕВА Тесто Кеси Храна Одделение Торта Цевки Торба Крем Украсување Алатки Мувла Колачи Дома, DIY Cupcake Алатки
1 00% Сосема Нов и висок квалитет, мека.
Еднократно, трајни, флексибилна и практична.
Мазна внатрешност за цедење лесно, груба надворешноста, подобро за грчевито држејќи се за.
Одговараат за било кој тип на декорирање совет.
Може да висат на ѕидот на пригоден начин. Идеална за правење колачи, бисквит, колачи, чоколадо, пита и сл.
Употреба и лесно да се чисти.
Боја : сина,розова,зелена,бела
Материјал : Храна Одделение ЕВА
Големина На( Приближно )
10" : 25 CM*16.5 CM
12" : 30 CM*И 17,5 СМ
14" : 3 5 *21.5 CM -Имајте на ум : 1.Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
16 " : 40*24.5 cm
Вклучени
4x Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса

Бренд Име:
Unibird
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
тесто кеси
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Пластични
Тип:
CakeTools
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
ЕВА
број:
4pcs
Големина:
16inch 14inch 12inch 10inch
Употреба:
тесто кеси
feature1:
храна одделение

Слична стока во категоријата..