• Намалена цена
  • Ново
E39 5 Серија Црна М5 Трки Grilles За BMW 1999-2003 за E39 5-серија (525/528/530/535/540/М5) 1999-2003
zoom_in

E39 5 Серија Црна М5 Трки Grilles За BMW 1999-2003 за E39 5-серија (525/528/530/535/540/М5) 1999-2003

DEN 1175.00 1654.56

Износот
check Това е достапна


E39 5 Серија Црна М5 Grilles 1999-2003 за E39 5 серија (525/528/530/535/540/М5) 1999-2003
Тип : ВИП Широк пат М5 Евра Решетката Материјал : ABS Пластика Одговара За : E39 5-серија (525/528/530/535/540/М5) 1999-2003"

За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
SUGERYY
Модел Година:
2004-2009
Име На Модел:
E60 5 Серија
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
920g
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Дербито Скари
Тип На Објект:
Дербито Скари

Слична стока во категоријата..