• Намалена цена
  • Ново
Две линија ABS Coloer саѓи Решетката Одговара За BMW 5-Серија F10 F18 М5 520i 528i
zoom_in

Две линија ABS Coloer саѓи Решетката Одговара За BMW 5-Серија F10 F18 М5 520i 528i

DEN 1949.00 2784.00

Износот
check Това е достапна

Овој производ е : Две линија ABS Coloer саѓи Решетката Одговара За BMW 5-Серија F10 F18 М5 520i 528i Место на Потекло : Кина OE Материјал : Јаглерод влакна Автомобил серија : За F10 Главниот бизнис Автомобилски спојлер,Автомобил опкружен,бутик за Внатрешни работи итн.Како и во СО Автомобилски Клуб Fitment : За 5-Серија F10 F18 и М5 Модел (2010-2016)

Тип На Објект:
Дербито Скари
528i-Година:
2011,2012,2013,2014,2010,2015
BMW Модел:
528i
Модел Година:
2010-2016
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
Б-G079
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
BYMTM

Слична стока во категоријата..