• Намалена цена
  • Ново
4pcs/многу Sunnysky X2206 1500KV 1900KV Outrunner Brushless Мотор 2206 за РК Quadcopter Multicopter
zoom_in

4pcs/многу Sunnysky X2206 1500KV 1900KV Outrunner Brushless Мотор 2206 за РК Quadcopter Multicopter

DEN 2279.00 2681.28

Износот
check Това е достапна


боја:
1500KV, 1900KV
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
X2206
Бренд Име:
sunnysky
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Моторни
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни

Слична стока во категоријата..