• Ново
CNC Пред алуминиум легура C првенство за TRAXXAS RUSTLER VXL
zoom_in

CNC Пред алуминиум легура C првенство за TRAXXAS RUSTLER VXL

DEN 1919.04

Износот
check Това е достапна


Опис :
CNC Пред алуминиум легура првенство
Објектот Слики :
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање & Гаранција :
Ако не сте задоволни со објектот во рок од 14 дена по добивањето тоа, ве молиме вратете го за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Но, треба да се обрне и назад такси превозот. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но, треба да се обрне и назад такси превозот.
Ние се обезбеди во Светот Бесплатен Превозот за сите предмети за сите главни дестинации. Тоа трае околу 15-30 Дена за испорака.
Ако сте лошо во потребата на твојата предмети, ве молиме изберете побрзо превозот метод како : EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, итн. Тоа може да ви наплаќа одредена сума трошоци согласно тежина, димензии и превозот дестинации за вашите елементи.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена по завршувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот?s одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Повратни информации : максимална брзина рк светот е голем меѓународен онлајн целата-продавачот кој се наоѓа во Hangzhou, Кина. Ние сме посветени на обезбедување одлична цена & квалитет на производи за клиенти од целиот свет.
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди висок квалитет на производи со најниска цена, што сте шопинг искуство среќен & пријатно. Треба да имате било какви коментари, прашања, предлог за нашите производи и услуга, ве молиме слободно контактирајте со нашата Служба за корисници. Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби.
Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
70126
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
CNC Пред алуминиум легура првенство
Надградба На Делови/Додатоци:
CNC Пред алуминиум легура C првенство
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Извор На Енергија
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..