• Намалена цена
  • Ново
100pcs 5x2 железо meson Gaske рк робот рамка заградата играчка додатоци/технологија модел делови жешки тркала tamiy моторни бебе играчки 5M2
zoom_in

100pcs 5x2 железо meson Gaske рк робот рамка заградата играчка додатоци/технологија модел делови жешки тркала tamiy моторни бебе играчки 5M2

DEN 114.00 119.52

Износот
check Това е достапна


Надворешен дијаметар : 5mm
дупка : 2.1 mm
дебелина : 0.6 mm
Материјал : железо
Answer : ___________________________ Note : *Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-2mm грешка. За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не цел со информации за песната. ако треба со информации за песната,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Метал

Слична стока во категоријата..